פוסטים אחרונים
כושר קרבי
כושר קרבי

חוג כושר קרבי או קורס הכנה לצבא

נתקלתי בגוף כושר קרבי העונה לשם אדרנלין שמנגד לכל החוגים המוכרים בענף ההכנה לצה"ל, מתאפיין בכך שאת כל המידע אליו ניתן למצוא אך ורק מבפנים. 

לאחר זמן מה של בירורים הגעתי לבכירים העומדים בראשו על מנת להציג בפניכם את השאלות הבאות והתשובות שהגיעו בעקבותיהם.

מדוע אינכם חושפים את: 

  1. הבכירים בחברה ומדריכי הצוותים?
  2. מיקומי ציוותכם בארץ?
  3. תוכניות האימונים אותם אתם מבצעים כמו שאר חוגי הכושר הקרבי בענף

עונים לכם על שאלות 

אלו הן שאלות שעולות בפנינו מידי יום עליהן ניתן מענה כדי להבהיר בצורה חד משמעית  את הבידול והיוקרה של חברת הכשרות כשלנו לעומת חוגי ההכנה לצבא שסביבנו.

מדובר בהתנהלות חסרת תקדים, מחושבת ומשוכללת מראש שבודדים יצליחו להבין את עומקם של הדברים עד לכדי שידעה לנבא את הנולד ובמטרה ליצור גוף הכשרה ייעודי וממוקד הפועל בנישה ייחודית שעד היום נמצאת כחסרה פרט לחברת אדרנלין.

ענף אותו ייסד העומד בראשנו העונה לשם ענף "ההכשרות הביטחוניות" בו אנו עומדים בגאווה על מנת להוביל את טובי הנוער הישראלי ליחידות הקצה הצהליות שעד היום פעלו במתכונת חבר מביא חבר תוך שבירת המונופול והתנגשתם לכלל גזרות האוכלוסייה ללא שום הבדל.

הכנה לצבא
הכנה לצבא

האם כולם מתאימים לשירות ביחידות המיוחדות של צהל?

לא כולם נולדו מוכנים לשירות ביחידות אלו אבל את כולם אנו מסוגלים להתאים למציאות שכזו באמצעות קורס הכנה פורץ דרך הפועל תחת ארבע אגפי הכשרה מתעדכנים אותם מובילים טובי המוחות הישראלים אשר יחד ידעו להכין מעטפת הכשרה שממקסמת את משתתפיה ומזכה אותם לעמוד בקריטריונים המדויקים אותם קבעו היחידות המדברות 

זהו הליך שונה המכיל לא רק מיקוד בכושר גופני ומקצת תרגילים המאפיינים את המיונים הקדם צהליים כי אם מסלול המורכב משלוש לבנות הכשרה ושישה תתי לבנות המתופעלים לפי לוח זמנים מדויק לו שני קווים מנחים כאשר הראשון הינו ספציפיות והשני ניתוח פרטני ומשלים.  

מהו בדיוק עוברים משתתפי אדרנלין הלבנות אותן ציינתם?

מדובר בשיטת עבודה אקסקלוסיבית המביאה את משתתפינו לקצה ע"י שילוב של מסלול הכשרה המושתת על התנהלות מערך יחידות העלית הכולל תכנים פיזים מאתגרים, נקודת שבירה קיצוניות, נורמות התנהגות, סתגלנות וורבליות ויכולות פיקוד אותם תרכשו ותהפכו לתכונות אופי כאילו היו בשבילכם דבר שבשגרה לצדם יעברו ניתוח מעמיק באמצעות שימוש באלגוריתם מתקדם אותו פיתחו אנשי הסייבר הישראלים שיודע להתאים את המועד למטרה אליה כיוון להעפיל.

אז אדרנלין אינה חוג כושר קרבי ? 

אדרנלין כושר קרבי אינה עוד חוג הכנה לצבא מן המניין הפועל במתכונת נושנה גלויה ולא רלוונטית אלא חברה להכשרות מובדלת וייחודית שכדי להכיר את פועליה יהיה עליכם להפוך לחלק באמצעות מבחן קבלה, וועדות הדחה עונתיות כפי שמבצע מערך יחידות העלית הצהליות והידיעה כי בסופו של תהליך תהפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ושבידכם התוצאה המתבקשת – שירות ביחידות הקצה הצהליות!

אנחנו כאן למענכם, אנחנו כאן כדי להבטיח את אחוזי ההצלחה הגבוהים ביותר לשירות משמעותי ביחידות החוד הצהליות, ליווי מלא לאורך השירות כולו והכוונת בוגריו לקריירה ביטחונית בגופי הביטחון השונים לצידם אנו פועלים. 

אם לשירות ערכי, אידאולוגי, משמעותי מאתר וחוצה גבולות אתם מייחלים, מקומכם איתנו.

אודות לירן אלידומי

נעים מאוד, לירן אלידומי. מקדם ובונה אתרים מראש העין, אוהב לטייל, לצחוק ולאכול, (קרניבור) אני חושב שאוכל הוא אחד מתענוגות החיים ולכן גם הבלוג הזה של האוכל, תמצאו כאן מגוון רחב של מתכונים החל מעופות, בקר, דגים, קינוחים ועוד.

כתיבת תגובה