פוסטים אחרונים
פעילות ODT
פעילות ODT

יתרונות של פעילות ODT בחוץ

אם אתם מחפשים לארגן אירוע גיבוש צוות, התרחקו מהשולחנות והתרחקו מהפנים וצאו החוצה!

שקלת פעילות ODT באוויר הצח?

מה הטעם לעבור מהמשרד לחדר ישיבות קטן יותר, או למקום צפוף? יציאה החוצה לאירוע גיבוש צוות פירושו שהעולם עומד לנגד עיניך והאפשרויות לאירועי גיבוש צוותים בחוץ הן בלתי מוגבלות – זה גם הוכח שהוצאת העובדים החוצה מספקת שורה שלמה של יתרונות.

להלן 5 יתרונות של מה שאירועי גיבוש צוות בחוץ יכולים לעשות עבור החברה שלך…

קבלת אוויר צח

לפעמים פשוט לצאת מהמשרד ולקבל קצת אוויר צח זה בדיוק מה שהקולגות שלך צריכים.

אוויר צח יכול לעזור להגביר את ריכוז העובדים שלך, הוא יכול לשפר את לחץ הדם ואת קצב הלב שלהם, מנקה את הריאות ויכול לתת יותר אנרגיה השווה למוח חכם יותר כשאתה חוזר למשרד.

זה מרחיק פיזית ונפשית את הקולגות שלך ממסגרת העבודה הרגילה שלהם ומחוץ לסביבה אחרת לגמרי שבה האפשרויות של מה שתשיג כצוות הן אינסופיות…

משפר בריאות גופנית ונפשית

השטח הרחב יכול לעזור מנקודת מבט בריאותית נפשית ופיזית. אם הקולגות שלך נאבקים נפשית להיות תקועים בפנים, זו דרך מצוינת לעזור.

כפי שצוין לעיל, מבחינה פיזית, הבריאות שלך משתפרת כאשר אתה נע החוצה, שווה להורדת לחץ הדם ומשפר את קצב הלב אם אתה עושה משהו בחוץ ופיזי במשך תקופה מסוימת.

זה גם הוכח שחשיפה לחיק הטבע יכולה לשפר את הדלקת – אתה גם תופתע מכמה צעדים אתה עושה בספירת הצעדים שלך אם אתה עושה אירוע פיזי של גיבוש צוות בחוץ.

מוריד את רמות הלחץ

בואו נודה בזה; עברנו שנה וחצי קשות – ייתכן שהקולגות שלך סובלים ממתח מסוים; גם אם זה לא ברור מיד.

הוכח שיציאה החוצה מורידה את רמות הלחץ ב-70% וחשיפה לחיק הטבע מפחיתה גם את קצב הלב וגם את רמות הקורטיזול.

אירוע בניית צוות באוויר הפתוח מאפשר לעמיתים שלכם לברוח מהלחצים היומיומיים שלהם, להרפות וליהנות ממשהו שכולם יכולים להסתבך איתו בצורה חיובית.

משפר את הפוקוס והיצירתיות

אירועי בניית צוות בחוץ יכולים להיות הטיפול הטבעי שעמיתיך צריכים כדי להגביר את המיקוד והיצירתיות שלהם לשימוש במשרד.

לצאת החוצה ולערוך אירוע בניית צוות בחוץ יכול לאפשר לעמיתים שלך לחשוב מחוץ לקופסה, ליהנות מחוויות חדשות ואי אפשר לדעת, זה עשוי לעורר רעיונות חדשים בצוות שלך שיעזרו לבנות את החברה שלך – זה עוזר לעמיתיך לראות דברים אור שונה.

כשזה מגיע לשיפור המיקוד של הקולגות שלך, בכל פעילות של בניית צוות, הקולגות שלך יתמודדו עם אתגרים חדשים שידרשו מהצוות שלך להתרכז ולהשתמש בכישורי ההבנה שלהם כדי להגיע לתוצאה הסופית – זה יעיר את הקולגות שלך לחשוב מיומנויות שיהיו שימושיות בחזרה במשרד.

משפר את יחסי העבודה מחוץ למשרד

בתוך המשרד, הקולגות שלך יסדו את החברות שלהם במקום העבודה – אבל אולי זה לא המקרה עם חלק מהצוות שלך.

אירוע גיבוש צוות מורכב במטרה לקרב את הצוות שלכם, לשיתוף פעולה ועבודת צוות טובים יותר במקום העבודה. לגרום לעמיתים בחוץ ליהנות מהיתרונות של בניית צוות תאפשר לעמיתים שלך, שאולי לא מתקשרים זה עם זה, לעבוד יחד בצורה מהנה וחדשנית שעוזרת לבנות קשרים עתידיים במקום העבודה.

בניית צוות היא גם דרך מאוד מועילה לתת לעמיתים שלך לדבר על תחומי עניין אחרים ודברים שאינם קשורים לעבודה.

אירועי בניית הצוותים החיצוניים שלנו יראו את צוות המחפשים הרצוניים שלך מתאספים כדי לפתור פשע בעיר/עיר הקרובה אליך, ואנחנו יכולים להבטיח שתראה תוצאות חיוביות עבור כל האמור לעיל ועוד!

אודות לירן אלידומי

נעים מאוד, לירן אלידומי. מקדם ובונה אתרים מראש העין, אוהב לטייל, לצחוק ולאכול, (קרניבור) אני חושב שאוכל הוא אחד מתענוגות החיים ולכן גם הבלוג הזה של האוכל, תמצאו כאן מגוון רחב של מתכונים החל מעופות, בקר, דגים, קינוחים ועוד.

שווה בדיקה

איך לבחור גריינדר

איך לבחור גריינדר

כאשר אנו צורכים מריחואנה, כמעט כל שיטת צריכה תהיה כרוכה בשימוש בגריינדר. בין אם מדובר …

כתיבת תגובה