פוסטים אחרונים
חברות ניהול אירועים
חברות ניהול אירועים

איך חברות ניהול אירועים יכולות לעזור לעסק שלך

היתרונות של ניהול אירועים הם רבים עבור כל מיני אירועים, בין אם זה אירוע חברתי או עסקי, כולל כנסים, קונצרטים, תערוכות, אירועי ספורט, אירועי צדקה, פגישות עסקיות וטקסים, אבל הכל תלוי בספק הפתרונות לניהול אירועים. בחר.

הטבות ניהול אירועים לעסקים משתנות בהתאם לסוג העסק שלך, סוג האירוע הקרוב וחברת ניהול האירועים שתבחר לתכנן, לנהל, לבצע ולהעריך את ביצועי האירוע.

מהו ניהול אירועים?

ניהול אירועים הוא תהליך של תכנון קונספט האירוע והם, העלאת רעיונות ופתרונות יצירתיים לאירוע, דיון בהקצאת תקציב ייעודי, תכנון תהליך ניהול האירוע, מעקב אחר ביצוע האירוע והערכת ביצועי האירוע על בסיס המטרות המוגדרות מראש.

היתרונות של ניהול אירועים לעסקים

אם העסק שלך מורכב ממחלקות רבות כולל מחלקות שיווק ויחסי ציבור או לא, תצטרך לבקש עזרה חיצונית מסוכנות מנוסה לניהול אירועים כדי להשיג את מירב היתרונות האפשריים, כולל:

 • קידום מוצרים או שירותים חדשים
 • השגת החשיפה והמודעות הרצויה למותג
 • משיכת לקוחות פוטנציאליים נוספים מתערוכות ותערוכות
 • שיפור מיצוב המותג באמצעות אירועים וכנסים מקצועיים
 • פתרונות יצירתיים להנעת רמת שביעות הרצון הגבוהה ביותר מהאורחים
 • טיפול בכל ההרשאות, ההיתרים, בעיות הביטוח והאבטחה
 • חיסכון של זמן יקר, מאמצים וכסף בעת גיוס מנהלי אירועים מנוסים
 • צבירת ניסיון נוסף עבור צוותי יחסי ציבור ושיווק פנימיים של העסק שלך בעת שיתוף פעולה עם חברות מקצועיות לתכנון אירועים

כאשר תגיעו לכנס, פגישה עסקית, אירוע ספורט או אפילו קונצרט, תבינו את החשיבות של ניהול אירועים אם מדובר באירוע מקצועי או כאוטי ללא תשומת לב לפרטים או כל סוג של תכנון ויצירתיות.

חברות, גופים ממשלתיים, ארגוני צדקה, עסקים קטנים ובינוניים יקבלו ערך יוצא דופן בתחומים רבים אם תבחרו בעזרה מקצועית מתאימה לתכנון וניהול האירוע הקרוב שלהם.

ניהול אירועים מול תכנון אירועים

משימות וחובות ניהול אירועים ותכנון אירועים עשויים לחפוף אך ההבדל העיקרי הוא שמתכנני אירועים אחראים בעיקר על תכנון כל שלב הקשור לאירוע על פי לוח הזמנים שהוגדר בעוד שמנהלי האירוע אחראים על כל הפרטים החל מהפגישה עם הלקוח ועד הערכת ביצועי תהליך ניהול האירועים.

המומחים המנוסים בניהול אירועים צריכים להיות בעלי מאפיינים מסוימים כדי להצליח במשימתם, כולל:

 1. מקשיב טוב: להפוך את ציפיות הלקוח למציאות מוחשית
 2. יצירתי: להעלות רעיונות חדשים ופתרונות מותאמים אישית
 3. גמיש: לנהל משא ומתן ולתאם בין כל הצדדים המעורבים
 4. פותר בעיות: לטפל באירועים מצערים ובסטיות מלוח זמנים מוגדר

7 השלבים הנפוצים בתהליך ניהול האירוע

ישנם מספר שלבים משותפים לכל תהליך ניהול אירועים אשר נדרשים גם כדי להניב את התוצאות הרצויות מהאירוע הקרוב של העסק שלך כולל:

ניהול דיון מפורט עם הלקוח להגדרת היבטים עיקריים (קונספט האירוע – נושא האירוע – קהל היעד – מיקום – התקציב המוקצה – לוח האירועים)
להמציא פתרונות יצירתיים לאירוע עסקי או בידור.

תיאום עם כל הצדדים המעורבים (הלקוח – ספקים – אורחים או קהל – דוברים או בדרנים – גופים ממשלתיים) כדי להבטיח 100% אווירה מאורגנת
תכנון כל הנושאים הקשורים ללוגיסטיקה ולינה
ניטור באתר על כל שלב בביצוע האירוע
הערכת ביצועי האירוע על סמך התרשמות הלקוח והאורחים או הקהל ומטרות מוגדרות לאירוע
השלבים שהוזכרו קודם נפוצים לתכנון וניהול אירועים עסקיים עם שלבים ושלבים מותאמים יותר המבדילים על בסיס סוג האירוע, קהל היעד והתקציב שהוקצה.

שירותי סוכנות לניהול אירועים
ישנם שירותים ופתרונות רבים המותאמים לאירוע העסקי שלכם כאשר אתם בוחרים בסוכנות שיווק מקצועית שתהיה אחראית על תכנון וניהול האירוע הקרוב שלכם.

פתרונות שיווק

אין אירוע עסקי או בידור מוצלח ללא קמפיין שיווקי ופרסומי מוצלח המותאם למשוך קהל יעד או עסקים אחרים, אורחי VIP או קהל ציבורי.

ישנם שירותים ופתרונות רבים שיכולים להינתן על ידי סוכנות ניהול אירועים מקצועית שבחרת כדי להוסיף ערך לאירוע הקרוב שלך כולל:

עיצוב והפקה של חומרי פרסומת מודפסים (פליירים – ברושורים – שלטי חוצות)
קידום האירוע באמצעות קמפיינים פרסומיים בתשלום ברשתות חברתיות
הפקת תוכן ויזואלי יצירתי ומעניין שיוצג במהלך האירוע (סרטוני גרפיקה בתנועה – סרטוני 4K ארגוניים או סרטי תעודה – הצגת הולוגרמות תלת מימדיות – יישומי מציאות מדומה מותאמים אישית).

שירותים אדמיניסטרטיביים

אירועים עסקיים או חברתיים ידרשו טיפול בנושאים אדמיניסטרטיביים רבים כדי לשמור על האווירה המאורגנת ולמנוע חריגה מלוח הזמנים שהוגדר שהם:

 • טיפול בהרשאות, היתרים, ביטוח ואבטחה נחוצים
 • טיפול בכל הנושאים הקשורים ללוגיסטיקה, תחבורה ולינה
 • תיאום עם ספקים ודוברים נבחרים, אורחי VIP ובדרנים
 • טיפול בקייטרינג וסידורי כרטיסים
 • תיאום עם המחלקות הפנימיות העסקיות שלך בכל שלב בניהול האירוע

כאשר משימות אדמיניסטרטיביות מוקצות ליחידים או לחברות ניהול אירועים עם ניסיון בטיפול בנושאים אלו, תבחינו בהבדל כאשר כל מה שקשור לאירוע שלכם יתנהל בצורה חלקה ובהתאם ללוח הזמנים.

שירותי ניהול

סוכנות בעלת ניסיון בניהול אירועים לסוגים והיקפי אירועים שונים תטפל בכל שלב והיבט הקשור בניהול אירועים עסקיים שלכם לרבות:

 • תכנון תקציב לפי תקציב שהוקצה ולוח זמנים מוגדר
 • בחירת מיקום ומקומות ומשא ומתן על עלויות השכרה
 • בחירת ערוצים מתאימים לקידום האירוע שלכם לקהל היעד של האירוע
 • בחירת הרמקולים או הבדרנים המתאימים בהתאם לאופי האירוע
 • מעקב אחר השלמת כל המשימות האדמיניסטרטיביות לפי לוח זמנים
 • מעקב אחר ביצוע האירוע וטיפול בכל הבעיות במקום
 • הערכת הצלחת האירוע על סמך שביעות רצון הלקוח והתרשמות האורחים או הקהל
 • אתה צריך להיות נקי מלחץ מכיוון שסוכנות ניהול האירועים שבחרת תיקח על עצמך את כל אחריות התכנון והניהול בהתאם לציפיות שלך.

איך בוחרים חברת ניהול אירועים?

כאשר מחליטים לשכור חברת ניהול אירועים לתכנון וניהול האירוע הקרוב של העסק שלך, עליך לבחור בסוכנות שיווק מקצועית בעלת ניסיון קודם בתכנון וניהול אירועים המספקת את כל שירותי הניהול, האדמיניסטרציה והשיווק הדרושים לאירוע שלך.

בדוק את תיק החברה של סוכנויות רבות לפני שבחרתם באחת להתמודד איתה בהתבסס על הצלחתה להשיג את היעדים, הסוגים וההיקף הרצויים של אירועים שנוהלו בעבר.

צור קשר עם Sendian Creations עוד היום כדי לתכנן ולנהל את האירוע הקרוב שלך.

אודות לירן אלידומי

נעים מאוד, לירן אלידומי. מקדם ובונה אתרים מראש העין, אוהב לטייל, לצחוק ולאכול, (קרניבור) אני חושב שאוכל הוא אחד מתענוגות החיים ולכן גם הבלוג הזה של האוכל, תמצאו כאן מגוון רחב של מתכונים החל מעופות, בקר, דגים, קינוחים ועוד.

כתיבת תגובה